Отделка и дизайн квартир своими руками

Спортивний світ Reebok

Автор:Вера Категория:Идеи дизайна интерьера Просмотров: 2122

Історія створення Рібок

Якщо ви є прихильником спортивного способу життя або віддаєте перевагу спортивному стилю, то не пропустіть легендарний світовий бренд Reebok. Спортивний магазин Рібок в Україні запрошує всіх спортсменів і людей, що люблять активний спосіб життя вибирати одяг і взуття від цього бренду.

Історія створення Рібок починається в Англії більше 100 років тому в далекому 1885 році, в момент створення Джозефом Фостером першої в світі взуття для бігу з шипами. Винахід став проривом в біговому співтоваристві. Кросівки удосконалювалися, і через 19 років в цих самих кросівках відомий бігун виграє забіг на 10 миль, побивши всі існуючі в той час рекорди.

1

 

З тих пір компанія почала розвиватися і робити взуття під різні потреби, будь то просто біг, через бар'єри або по пересіченій місцевості. На початку 30-х років Reebok вже була найстарішою і досвідченою компанією. Пік популярності Рібок припав на початок 80-х. В Reebok стежили за модними трендами і не відставали, випускаючи нові моделі під нові напрямки в спорті.

Сьогодні Reebok офіційно продається більш ніж в 90-х країнах світу. Купити якісні кросівки можна і в Україні. На нашому сайті багато як чоловічих, так і жіночих моделей за доступною ціною. Від легких бігових моделей з сіткою до шкіряної осінньої класики.

2

 

Історичний шлях компанії Рібок дуже важкий. Втім, це лише є доказом того, що даний виробник, даний бренд зумів побороти всі біди, стати переможцем і виграти всі можливі трофеї. У сучасному світі компанія Рібок користується особливою популярністю. Це своєрідний ветеран взуттєвої промисловості. Чим цікавий цей виробник? В першу чергу тим, що він створює виключно якісну і надійну взуття.

Керівники цієї компанії вміло користуються трендами, які присутні на ринку. Наприклад, у вісімдесятих роках цей виробник порадував громадськість своєю колекцією взуття для аеробіки. Такі кросівки почали продаватися максимально швидко. Мало того, вони постійно користувалися популярністю серед поціновувачів гармонії і естетики. Компанія Рібок стала тим брендом, який сам по собі почав встановлювати світові стандарти якості і надійності у взуттєвому бізнесі. Думаємо, що Ви погодитеся з цим твердженням.

Добавить комментарий

Ваше имя (обязательно):

Ваш e-mail (обязательно):

Ваш комментарий:

Похожие статьи

Заполните форму