Отделка и дизайн квартир своими руками

Як провести весілля в Україні?

Автор:Вера Категория:Идеи дизайна интерьера Просмотров: 1048

Те ж саме з організацією торжества: кожна стаття витрат повинна бути виваженою, щоб бюджет вийшов збалансованим. Отже, з бюджетом визначилися, переходимо до інструкції.

Отже, наш герой розуміє, що зустрів «ту саму» єдину і неповторну дівчину, з якою готовий прожити все життя. Вона, соромливо опускає очі і обіцяє подумати, але вже через пару секунд з радістю вигукує «Так!». А далі весілля, подорож і безмежне щастя.

Чи не правда? Саме так закінчується більшість романтичних фільмів про кохання, залишаючи за кадром найцікавіше - період підготовки до весілля жовква. Як кажуть багато моїх молодята: «У нас це вперше, ми не знаємо з чого починати ...». Всім, хто так само на самому початку підготовки, присвячується ця стаття.

З чого починати підготовку до весілля?

У більшості випадків питаннями підготовки займаються нареченої: одні звертаються до фахівців, інші роблять все самостійно, третім допомагають подруги. Але, як справжні дівчинки, 80% наречених починають підготовку з покупки весільного плаття - це не зовсім вірний підхід.

З чого ж тоді починати? Почніть з початку: розрахуйте весільний бюджет. Завжди є якась сума грошей, яку Ви плануєте витратити на організацію торжества.

Якщо хочете, можна провести паралель з ремонтом квартири - у Вас є певний бюджет на ремонт, Ви прораховуєте його заздалегідь, а далі оцінюєте свої витрати, щоб вписатися в загальну суму. Інакше гроші можуть скінчитися в самий невідповідний момент, і доведеться сильно економити, щоб якось закінчити роботу.

Те ж саме з організацією торжества: кожна стаття витрат повинна бути виваженою, щоб бюджет вийшов збалансованим. Отже, з бюджетом визначилися, переходимо до інструкції.

1

 

Покрокова інструкція підготовки до весілля:

1. Список гостей

Цей пункт досить складний для деяких пар, оскільки уявлення про весілля іноді не збігаються. Наприклад, наречена хоче пишне торжество з безліччю гостей, а наречений - скромну церемонію і подорож. Необхідно знайти компроміс і визначитися з форматом торжества. Обговоріть зі своєю другою половиною список гостей і підрахуйте їх приблизну кількість, це важливо в подальшому.

2. Весільні помічники

Чим масштабнішим планується свято, тим більше за все доведеться підготувати. В процесі виникають тисячі організаційних питань, щоб не заплутатися в них остаточно Вам необхідно завести собі помічників.

По-перше, зараз є дуже багато додатків - органайзерів для наречених, обов'язково встановіть собі такий, це заощадить Ваш час і допоможе оптимізувати підготовку.

По-друге, знайдіть собі помічника - це може бути весільний організатор, краща подруга або Ваша мама. Поодинці, займатися всім важко і часу не завжди вистачає.

2

 

Чи варто наймати організатора? Звичайно, це залежить від Вашого бюджету, але якщо торжество масштабне, краще все-таки скористатися допомогою фахівця. Щоб в весільний день Ви могли просто розслабитися і не займатися вирішенням організаційних питань.

Якщо весілля камерна можна цілком обійтися допомогою подруг або мами. Головне, щоб Ваш помічник був відповідальним, і підготовка для нього не була обтяжливою.

Добавить комментарий

Ваше имя (обязательно):

Ваш e-mail (обязательно):

Ваш комментарий:

Похожие статьи

Заполните форму