Отделка и дизайн квартир своими руками

На що звернути увагу при виборі дитячого дивану для сну?

Автор:Вера Категория:Натяжные потолки Просмотров: 1861

Правила вибору дитячого дивану: на що звернути увагу, аби придбати для дитини комфортний, безпечний та стильний диван для сну? Поради для батьків.

Дуже важливо правильно вибрати диван для дитячої кімнати. Особливо, якщо мова йде про диван, на якому дитина буде не лише сидіти під час читання, гри чи перегляду улюбленого мультфільму, але й спати кожну ніч. Тому інтернет-магазин «Дивани для Нірвани», який пропонує великий вибір дитячих диванів, радить батькам врахувати декілька простих та дієвих правил перед тим, як купити диван для дитячої кімнати!

Диван чи ліжко: чому батьки частіше вибирають розкладні дивани?

Дивани – це більш популярний і розповсюджений вибір для дитячого сну, аніж ліжка. Причини цьому прості – дивани компактні, комфортні та більш практичні. Їх можна швидко складати та розкладати, аби зекономити простір, а також дивани більш вигідні в плані ціни.

Вибір механізму трансформації – важливі моменти

Перше, з чим варто визначитися батькам, – вибирати монолітний диван чи розкладний. Другий варіант вважається більш комфортним – він допомагає зекономити простір, оскільки займає в складеному вигляді менше місця. Батькам, які вирішили обрати розкладний варіант, доведеться зробити вибір в ще одному питанні – спосіб трансформації дивану. Найбільш популярними є дивани з такими способами трансформації:

  1. клік-клак – комфортний диван, який розкладається убік, тобто, паралельно до стіни. Купуючи такий диван, важливо продумати, чи вистачить місця в кімнаті для комфортного розміщення дивану в розкладеному вигляді;
  2. єврокнижка – диван, який розкладається перпендикулярно до стіни. На ньому зручно не лише спати, але й гратися. Механізм трансформації дуже простий і вважається одним з найбільш надійних, тому розкладати диван можна часто;
  3. дельфін – кутовий диван, який швидко розкладається й перетворюється в ліжко. Комфортний варіант для невеликих кімнат, оскільки виглядає дуже акуратно і компактно в складеному варіанті.

Прості та дієві правила для безпеки дитини

Також рекомендуємо дізнатися, які фактори є вирішальними для безпеки дитини при покупці розкладного дивану:

  • гострі кути – кути дитячого дивану мають бути згладжені та оббиті тканиною;
  • металеві деталі – всі вони мають бути надійно заховані під шаром оббивки;
  • цвяхи – вони повинні бути максимально прихованими й не виступати на корпусі дивану;
  • каркас – обирайте варіанти з надійним і міцним каркасом.

Також дуже важливо для безпеки дитини правильно обрати матрац, оскільки це – важливий момент для рівної осанки та здорового хребта. Віддавайте перевагу ортопедичним матрацам середнього рівня твердості з натуральних матеріалів і з мінімумом синтетики в оббивці.

Пам’ятайте, що при виборі дивану для дитини у першу чергу важливо звернути увагу на його безпечність та якість, а потім обдумувати вибір кольору, форми та дизайну!

Добавить комментарий

Ваше имя (обязательно):

Ваш e-mail (обязательно):

Ваш комментарий:

Похожие статьи

Заполните форму