Отделка и дизайн квартир своими руками

Каркасний будинок під ключ - надійно та швидко

Автор:Вера Категория:Советы по ремонту Просмотров: 698

Звісно що так, якщо володіти певними архітектурними секретами. З метою поєднання двох, такий дорогий серцю споживача понять, впораються каркасні конструкції.

Надійно та швидко – чи можливе це поєднання?

Звісно що так, якщо володіти певними архітектурними секретами. З метою поєднання двох, такий дорогий серцю споживача понять, впораються каркасні конструкції. Але легко побудувати його самостійно? Чи впорається пересічний «умілець» з вдалим підбором та припасуванням матеріалів, чи буде така конструкція достатньо стійкою та міцною? В цій ситуації вихід очевидний: замовити каркасний будинок «під ключ». Сьогодні ми дізнаємось більше про каркасну технологію будівництва та про те, як придбати таку споруду без зайвих витрат та клопотів.

karkasniy-dom-riviera-s-terrassoy_zoom_730x500.jpg

Технологія, про яку йдеться мова у цій статті відома здавна. Ще середньовічні німецькі бюргери оцінили її переваги. Та час минав: людство прагнуло спрощення та мобільності. На зміну масивним кам’яницям та «прусським мурам», як ще називали старовинні будівлі з дерев’яним «кістятоком» приходять комфортні канадські будиночки сьогодення. Нехай, на перший погляд, будинок з цегли – більше традиційних для місцевих широт – здається надійнішим і теплішим, але подумайте лишень: якщо скромна будівля витримує канадські морози, чи буде для неї випробуванням український клімат?

Звісно, що ні. Надійна терморегуляція, гідроізоляція, протипожежна безпека та довговічність – ось що чекає на власника каркасного будинку, який був зведений професіоналами. На жаль, нам часто бракує фаху для робіт, пов’язаних з дачею чи приватною садибою: не кожен може бути вправним городником чи талановитим архітектором. Саме для цього й існує послуга «під ключ». Мрієте про новеньке житло, але не впевнені, чи подужаєте усі пов’язані з цим випробування? Не біда!

Клієнт, який завітав у офіс будівельної може сміливо розраховувати на те, що вийде звідти вже людиною налаштованою на позитивну розв’язку: після узгодження усіх необхідних деталей та вибору проекту нарешті можна розслабитися і… чекати. На що ж? Без сумнівів, на новосілля! Творча задумка архітектора, практичне втілення через руки фахових майстрів та турбота про всі організаційні нюанси – ось те, що Вам не лише запропонує, але й радо надасть підрядник.

Як Ви вже здогадалися, вище була описана послуга будівництва «під ключ». Дозвольте взяти підряднику усі обов’язки на себе! Натомість Вам, як клієнтові залишаються усі права та радощі від переїзду в нове житло, яке (у випадку каркасного будівництва) буде чекати Вас готовим зовсім незабаром!

Добавить комментарий

Ваше имя (обязательно):

Ваш e-mail (обязательно):

Ваш комментарий:

Похожие статьи

Заполните форму