Отделка и дизайн квартир своими руками

Ремонт пластикових вікон

Автор:Вера Категория:Идеи дизайна интерьера Просмотров: 339

Проводять його не менше двох разів на рік. Внаслідок чого стає необхідним ремонт вікон пвх в Києві.

Металопластикові вікна давно перейшли з розряду атрибутів розкоші до предметів першої необхідності. Їх масово встановлюють в квартирах, приватних домоволодіннях, виробничих і офісних приміщеннях. Зручність і практичність універсальних конструкцій, а також широкі можливості застосування різних дизайнерських рішень не потребують додаткової реклами. Але при всій міцності і функціональності віконні системи періодично схильні до зносу і поломок. Знайте - якщо сталася неприємність, на допомогу прийде компанія по ремонту вікон "Сервіс Вікон" в Києві, ознайомитися з прайсом послуг ви можете на сайті http://servise-okon.com.ua/uk/.

Переваги тривалої співпраці з компанією “Сервіс Вікон” зручна система оплати:

  • безпосередньо після надання послуг або безготівковий розрахунок,
  • знижки до 20% при замовленні послуг на суму від 15 000 грн.
1

 

Сервіс віконних систем: профілактика замість лікування

З огляду на зовнішні навантаження, яким щодня піддаються вікна - пориви вітру, агресивні сонячні атаки, різкі температурні коливання, регулярне профілактичне обслуговування систем скління - не примха, а обов'язковий захід. Проводять його не менше двох разів на рік. Внаслідок чого стає необхідним ремонт вікон пвх в Києві.

Якісну і грамотну профілактику в змозі виконати виключно професіонал - майстер по ремонту вікон. Послуга включає в себе:

  1. Ретельний візуальний огляд цілісності конструкції.
  2. Перевірка функціональності комплектуючих.
  3. Моніторинг показників щільності притиску.
  4. Мастило ущільнювачів і фурнітури + їх очищення.
  5. Приведення в порядок шляхів водовідведення.
2

 

Оптимальний період проведення превентивних заходів, покликаних утримувати вікна в порядку - весна і осінь. Особливо актуальна профілактика для систем скління громадських приміщень, оскільки почастішали випадки недбалого і навіть вандального поводження з ними (застосування сили при відкриванні / закриванні стулок, неправильна експлуатація пластикових конструкцій). Спочатку поломка непомітна або здається оманливо незначною, але в підсумку може закінчитися дорогим ремонтом.

Добавить комментарий

Ваше имя (обязательно):

Ваш e-mail (обязательно):

Ваш комментарий:

Похожие статьи

Заполните форму