Отделка и дизайн квартир своими руками

Сходи з модулів у Львові

Автор:Вера Категория:Идеи дизайна интерьера Просмотров: 599

Каркас модульних сходів традиційно виготовляється з нержавіючої або конструкційної сталі.

Модульні сходи з'явилися відносно недавно, але вже стали досить популярні завдяки численним перевагам. Однак у таких конструкцій є і свої недоліки. Давайте разом розбиратися з особливостями, різновидами, плюсами і мінусами модульних сходів.

Головна особливість модульних сходів - це не цілісна конструкція, а розбірна, яка монтується на місці установки, але робиться в заводських умовах. У стандартній сходи такого типу три модуля - базові, що кріпляться на підлогу першого і другого (другого-третього) поверхів, а також середній, який може бути створений за розмірами замовника, з різною висотою і шириною ступенів. Базові модулі є початковими і кінцевими для сходів. Сходи з модулів у Львові ви можете заказати тут http://colour-step.com/shodi-z-moduliv-lviv.

Каркас модульних сходів традиційно виготовляється з нержавіючої або конструкційної сталі. В останньому випадку метал покривається особливим лакофарбовим складом або полімером. Якщо каркас дерев'яний - конструкція була створена на замовлення, за індивідуальними вимогами, готові модулі завжди металеві.

Для ступенів модульних сходів найчастіше використовуються натуральна деревина, пресована фанера, пластик, ПВХ, пресована проклеенная деревина. Від матеріалу каркаса і ступенів часто серйозно залежить ціна сходи, адже одна справа недорогий пластик і зовсім інше - натуральний масив дуба.

1

 

По конфігурації модульні сходи прийнято ділити на такі види:

  • прямі. Найпростіші конструкції, без поворотів і кутів.
  • маршові, з одним або двома поворотами. Трёхмаршевие сходи зазвичай використовуються для приміщень з достатньо високими стелями.
  • гвинтові. Вважаються найбільш компактними, але не завжди найзручнішими.

Залежно від геометрії спуску модульні сходи можуть бути «Г» або «П» подібними, дугоподібними, забежнимі.

Важливо! Максимальна висота модульних сходів становить 3,5 м! Цього, звичайно, достатньо для використання в будинку зі стандартною висотою полотков.

2

 

Однак у модульних сходів можуть виявитися і недоліки. Наприклад, в процесі експлуатації можлива поява невеликого перекосу. Цей ризик виникає, якщо стиковка елементів модулів була проведена нещільно, в разі порушення технологічного процесу. Сходи через кілька років також може почати провисати, що відразу буде відчуватися при ходьбі. Обидва цих нестачі, втім, можна буде усунути, з'ясувавши причину і ущільнивши потрібне з'єднання.

Добавить комментарий

Ваше имя (обязательно):

Ваш e-mail (обязательно):

Ваш комментарий:

Похожие статьи

Заполните форму