Отделка и дизайн квартир своими руками

Модні колірні поєднання для кухні

Автор:Вера Категория:Идеи дизайна интерьера Просмотров: 2275

Композиції, які виглядають разом гармонійно, створюються в кінцевому підсумку однією кольоровою гамою. Використання поєднання кольорів в інтер'єрі, вибір меблів і матеріалів для підлоги, кухонних дверей, екранів або стін, створюють індивідуальний стиль.
У кухні від компанії https://kuhni.if.ua  використовуються кольори, які спонукають апетит. При виборі кольору враховують три аспекти і характер кімнати. Особливо якщо мова йде про кімнату, яка призначається для відпочинку, або для роботи, яка очікується для кухні.
Ще один момент - світлова проникність кольору. Необхідно враховувати, кімната висвітлюється денним світлом, темної, західної або північній стороні, де сонячні промені потрапляють рідко. Третій критерій при виборі кольору для кухні, залежить від розміру кімнати і висоти стелі.
Загальні, емпіричне правило свідчить, що в невеликих інтер'єрах бажано відмовитися від темних і оксамитові комбінацій, які візуально зменшують простір. В інтер'єрі роль грає і співвідношення площі і висоти кімнати. Неправильний розподіл і недоречний вибір кольорів зіпсують інтер'єр кухні.
Використання натурального дерева створює враження теплого і затишного простору на традиційній кухні, виглядає стильно і елегантно. Для меблів підбирають кольори, від світлого бука і аж до темних відтінків дерева. Металеві поєднання з природними відтінками, підходить як варіант дизайну, підійде для сільського та сучасного інтер'єру кухні. Кухонні шафи виготовлені з дерева, або скла, з штучних матеріалів - ідеальна концепція, але догляд за такими меблями іноді вимагає великих витрат, через природних матеріалів. Поєднання кольорів на кухні пропонують більше творчості при підборі поєднання кольорів для стін, меблів і дверей. Стильно виглядають вишня і поверхня в мигдальному відтінку або слонової кістки. Не можна змішувати ідеї, бажано вибирати з почуттям міри. Ненав'язливою і, тим не менш, цікавою комбінацією буде вишневе дерево або червоне дерево з червоним кольором. Зараз актуальне екзотичний шпон з обробкою, який часто поєднують з іншими матеріалами.

Добавить комментарий

Ваше имя (обязательно):

Ваш e-mail (обязательно):

Ваш комментарий:

Похожие статьи

Заполните форму