Отделка и дизайн квартир своими руками

Вывоз мусора в Киеве

Автор:Вера Категория:Идеи дизайна интерьера Просмотров: 1684

Особенности использования накопителей для вывоза мусора

Вывоз мусора с объектов контейнерами

Документом остаточно закріплені за органами місцевого самоврядування усі повноваження щодо поводження з побутовими відходами.

В першу чергу це стосується обрання підприємства (на конкурсній основі), формування тарифів, розробки схем санітарного очищення, відведення земельних ділянок для будівництва сміттєпереробних заводів, рекультивації старих полігонів і т.п.

Між цим підприємством і споживачем укладається договір про надання послуг з поводження з побутовими відходами. У разі надання одноразової послуги замовлення складається за погодженням сторін згідно з формою, що встановлюється її виконавцем. Целесообразность применять контейнер для вывоза мусора в Киеве, обусловлена спецификой вывозимого в нем мусора.

1

 

Категории емкостей

Плата за надані послуги нараховуватиметься щомісячно. Оплата послуг здійснюється не пізніше ніж впродовж останнього дня місяця, що йде за розрахунковим, якщо договором не встановлено інше.

У платіжному документі вказуються:

- об'єм побутових відходів (окремо для твердих, великогабаритних, ремонтних, рідких; у разі запровадження роздільного збирання відходів - об'єм роздільно зібраних корисних компонентів побутових відходів не враховується);

- тарифи на надання послуг;

- сума, що підлягає сплаті.

У разі зміни вартості послуги її виконавець має попередити про це за 30 днів із зазначенням причин і відповідних обґрунтувань.

Крім того, документом внесено зміни до Порядок формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів: у разі запровадження роздільного збирання побутових відходів під час встановлення цін/тарифів на послугу з поводження з побутовими відходами не враховується вартість операцій з поводження з відсортованими корисними компонентами таких відходів.

2

Тарифи визначаються окремо за кожною послугою поводження з побутовими відходами та за видами побутових відходів (тверді, великогабаритні, ремонтні, рідкі, небезпечні).

Формування тарифів на вивезення, перероблення, захоронення побутових відходів здійснюється з урахуванням витрат за кожною послугою та в розрізі операцій, облік яких ведеться суб'єктом господарювання окремо.

Перевірити вашого контрагента на благонадійність і здійснювати його подальший моніторинг можна за допомогою сервісу CONTR AGENT. Отримати інформацію про свого бізнес-партнера можна прямо зараз, оформивши заявку на тестовий доступ до сервісу.***

Добавить комментарий

Ваше имя (обязательно):

Ваш e-mail (обязательно):

Ваш комментарий:

Похожие статьи

Заполните форму